KONST / Litografier / Färglitografi 15017209
nr 1501 7209
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 215/310. Färglitografi, bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 36x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:45:13
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson